תכניות ההחלמה שלנו - הולינה

תכניות ההחלמה שלנו

תכניות ההחלמה שלנו
גישה קצת אחרת

גישה קצת שונה.
הגישה ההוליסטית של הולינה מביאה למערב תפיסת עולם רחבה ועשירה, העונה באמת על הצרכים האנושיים.

בהולינה אנו מספקים פיתרון למגוון רחב של תסמינים ממכרים תוך השקעה במתקנים האיכותיים והיוקרתיים ביותר שיש. השילוב הזה של מתקנים איכותיים, מיטב המטפלים בעולם ונוף עוצר נשימה – הם המרכיבים שמאצילים את הולינה ואת הכוח שבדבר. הגישה הטיפולית של הצוות היא תוצאה של עבודה עם מכורים מרחבי העולם, איסוף אינספור עדויות וליווי מכורים במצבים שונים להצלחה.
השקפת העולם הטיפולית היא שילוב של גישות תומכות פיזית, קוגניטיבית, נפשית, פונקציונלית וחברתית.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT

טיפול CBT הוא התערבות פסיכולוגית מובנית ומוגבלת בזמן שהוכחה כיעילה במגוון רחב של קשיים פסיכולוגיים ומגוונים. ביחס להתמכרויות, CBT מאפשר אימוץ התנהגויות חדשות והימנעות מהרגלי ישן ומזיק.

באמצעות CBT המטופל רוכש ומיישם אסטרטגיות התנהגותיות העוזרות לו להכיר בערך האמיתי של תגמולים ממכרים, תוך פיתוח אסטרטגיות להתמודדות יצרנית ומועילה עם מצבי רוח ירודים, לחצים חיצוניים ופנימיים, לחץ, מניפולציות סביבתיות, דחפים פנימיים ועוד (Ágoston , 2013).

ניקוי רעלים הוא שלב גמילה ראשוני המאפשר לגוף לנקות את ההשפעות ההרסניות של שימוש בסמים, אלכוהול וחומרים הרסניים אחרים הפוגעים אנושות במערכות הגוף. שלב הגמילה יכול להימשך מספר ימים עד חודש ומותאם לצורכי הפרט, בליווי רופא המתמחה בהתמכרויות.

ההמלצה של אנשי המקצוע בהולינה היא לעבור תהליך של לפחות שלושה חודשים עד שישה חודשים. הטיפול הארוך יותר נותן לאדם את האפשרות ליצור את עצמו מחדש.

התכנית הטיפולית השנייה מתחילה מסוף החודש הראשון או מהניקוי הגופני בפועל. התקופה הראשונית בהולינה היא תחילתה של דרך חיים חדשה, ולכן הדגש בתקופה זו הוא על הקשבה והיכרות.

החודש הראשון: החודש הראשון מיועד להקלטה. הקלטה זו מאפשרת למדריכים לקלוט ולספוג את הקצב האישי של האדם, את תכונותיו המיוחדות, המחזקות אותו ראוי לטיפוח, כישוריהם המיוחדים והמיומנויות.

בחודש השני המדריך והמטופל בונים יחד את השילוב האידיאלי. בשלב זה ניתן לשלב קבוצות ואומנויות, CBT, DBT, יוגה ועוד. שגרה מכינה את האדם לבניית יסודות עמוקים להתפתחות עצמית.

מיינדפולנס והתאוששות

טיפול אחד לאחד

טיפולים מיוחדים ספציפיים (תחלואה כפולה, טיפול בטראומה)

דינמיקה קבוצתית

פיזיותרפיה

יוגה

הידרותרפיה

רייקי

המסלול השלישי הוא המסלול שמבטיח הצלחה מהשורה הראשונה מכיוון שהוא מניח את הבסיס לחיים בריאים, עשירים ומספקים. השלב השלישי מתחיל בחודש השלישי של הטיפול ומספק מסגרת תומכת ובונה לאדם: אנשי המקצוע של הולינה יעניקו לך הנחיה פסיכולוגית אישית שתעזור בהתמודדות עם תהליכים מאתגרים וטיפול בטראומות עבר.

הצוות המקצועי כאן בכדי לספק לכם כישורים תפקודיים חיוניים, ייעוץ וליווי תעסוקתי והדרכה בתחומי האומנויות והתעשיות השונות.
באמצעות קשרים בינאישיים, הקשבה עמוקה והסתמכות על ניסיון של שנים ביחד, נשקיע בטיפוח ופיתוח הזהות האישית והמקצועית שלך. והמפה? גם השמיים אינם הגבול.

 

הבית האמיתי
הבית האמיתי הוא זה שנמצא בלבנו. זה המקום בו אתה מרגיש שלם, שייך ומחובר.

הולינה היא ביתם של רבים שנשארים איתנו לתהליך המתמשך של פיתוח, יצירה והעצמה.
לקוחות רבים מגיעים עם מטרה ספציפית: הם רוצים להפסיק לסבול.

אך מה שרבים לא יודעים הוא שכאשר הסבל מסתיים, רק אז מתחילה הדרך האמיתית של פריחה ושגשוג.

מרכז ההחלמה של הולינה, מציע שילוב הוליסטי ייחודי של גישה מערבית וגישה מזרחית: הפרספקטיבה המערבית מספקת מיקוד בבעיה, בעוד הגישה המזרחית מיישמת תפיסת עולם רחבה יותר העוסקת בכל תחומי האישיות.
עדויות ממרכזי התאוששות ברחבי העולם מראות שטיפולים שוטפים מבטיחים איכות חיים גבוהה ועוד כלים להתמודדות.

 יתר על כן, תהליכי המשכיות מאפשרים לאדם לפתח היבטים נוספים באישיותו. מסיבות אלה יכולות להתפתח רק בסביבה מועילה, משקיעה, מטפחת ואוהבת.

מסלול ההוליסטיות המתמשך של הולינה, מציע טיפול משני ותמיכה מתמשכת למי שסיים את שלב הטיפול הראשוני
זו ההזדמנות שלך להחיל את הנכסים הרוחניים שבנית במו ידיך, צעד אחר צעד, בשלבי הטיפול הקודמים.

התמכרות לא נוצרת יש מאין. התמכרות סותמת צורך קיים בהתפתחות אנושית. המקום העמוק הזה הוא מעבר, צינור, מפתח לדרך חדשה לפריחה וצמיחה, התרחבות ומגוון האישיות. כאשר אדם מפסיק לצרוך את התרופה שלו, היא נותרה אותה חלל.
במוסדות גמילה רבים קיימת שגרה של לוח זמנים דחוס הכולל פעילויות מרובות ומתפקדות ללא לאות. אמנם זה חיוני, כשלעצמו, הוא אינו מהווה תחליף להחלמה נפשית ורוחנית אמיתית. לכן שלב טיפולי ממשיך חיוני מכיוון שהוא שלב מעבר חשוב בריפוי ויצירת חיים חדשים.

מעורבים חיים בקהילה תוך שמירה על סביבה מוגנת יחסית לפני שחוזרים ל"עולם האמיתי ". תוכנית הטיפול כוללת שילוב של תמיכה נפשית, פעילויות חברתיות וטיפול עצמי.

תוכנית הטיפול המשני נועדה להכין את הלקוחות לחזור לחברה

כאזרחים אחראיים תוך שמירה על מעמדם 'הנקי' החדש בסביבה מוגנת יחסית לפני שהם חוזרים ל'עולם האמיתי '. התוכנית השבועית היא שילוב של תמיכה שוטפת בטיפול, התנדבות ופעילויות חברתיות:

– קבוצות מיומנויות – DBT / CBT / NLP / Mindfulness
-טיפול קבוצתי
– ייעוץ פרטני.
– עבודה משפחתית.
– נוכחות פגישה בת 12 שלבים (חובה).
– פעילויות אחר הצהריים.
– בדיקות סמים ואלכוהול רגילות.
– למידה לפיתוח מבנה ותכנון.

– טיפולים היקפיים – טיפול לאחר טראומה, התמכרויות אחרות וטיפול בזוגיות
בסוף התהליך, קיים טקס קבוע לחיזוק המשתתפים:
קבוצות סקייפ כל השנה

תמיכה היקפית ואישית מכל מקום בעולם

מעקב חודשי קבוע ושיחות שוטפות
קשר ישיר עם צוות המשפחה של הולינה
בית פתוח

כמו כן, חולים שנמצאים במוסדות גמילה וחשים צורך לחזק את היסודות מוזמנים להצטרף להולינה ולפתח כלים חשובים להמשך.

אם זה נשמע כמו מה שאתה מחפש, אל תהסס לפנות אלינו על ידי השארת פרטים או חיוג.

צור קשר עכשיו!

צור קשר

מלא את הפרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם!