למה קופנגן? - הולינה

למה קופנגן?

למה
קופנגן?

"הולינה" הוא מרכז להחלמה ולהעצמה אישית המבוסס על תפיסה הוליסטית ייחודית המשלבת תפיסות מערביות ומזרחיות למודל טיפולי עשיר ועוטף.
בהולינה הפרט נתפס כמכלול, עצמי שלם בפני עצמו, יצירה נפלאה וייחודית.
לרוע המזל, לאורך השנים הפצעים והחוויות, ההקשרים הישנים והמקומות המוכרים – כולם יצרו בתוכנו תנאים פנימיים הטבועים בנו עמוק.
למרות הביטחון והנוחות שהתנאים הללו מספקים לנו, במקרים מסוימים הם מפריעים לנו לגלות את הערך האמיתי הטמון בנו.

התמכרות אינה נעשית מכלום: היא תוצאה של פצע פנימי

ומה צריך פצע בכדי לרפא? בוא נראה:
סביבה קלינית ותומכת. וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בהולינה.

הרוגע המושלם להחלמה שלך

מנות מזינות לגוף ולנפש

זמן שקט למדיטציה

השקט מושלם להחלמתך

זה הוא הכינוי שאותו הרוויח האי התאילנדי, קופנגן.
במיקום מושלם ועוצר נשימה, על מרגלות הרים ירוקים ועל שפת הים הכחול, ממוקם מרכז טיפולי מיוחד במינו.
זה נשמע כמו תחילתו של סיפור דמיוני, אך המציאות הופכת אותו ליפה יותר מכל דמיון…
אז למה בעצם בחרנו דווקא במיקום הייחודי הזה?
אצלנו בהולינה מאמינים שבכדי לעבור את תהליך הגמילה המורכב מטבעו, על המטופל לצאת ולו לתקופה קצרה ממנהרת החיים והסביבה בה הכל התדרדר, ובכך לגלות בעצמו דרך חדשה, הדרך בחזרה לעצמו.

המיקום מאפשר למכור כמה אלמנטים חשובים ומקדמים-
* אנונימיות- בין הסיבות העיקריות שבגללן מכורים נמנעים מהגעה לטיפולים זה הבושה והפחד לראות אנשים מוכרים.
עצם המחשבה שבמקרה הם יתקלו באדם מוכר בהגעה או ביציאה מהטיפול ואפילו במהלכו, מרחיקה אותם מקבלת ההחלטה להתחיל ולהגיע למפגשים.
* טריגרים- במהלך טיפול, כאשר הנפש והגוף אינם חזקים מספיק להתמודדויות קשות ומורכבות, חשוב לשמור מרחק מטריגרים פוטנציאלים שעלולים לגרור אחורה את כל התהליך. הטריגרים יכולים להיות משפחתיים, חברתיים וכו…
* התמקד בעצמך- כאשר מתחילים תהליך גמילה חשוב להיות ממוקד בעצמך, לא לחשוש מביקורת חיצונית, ממבטים של החברה, או מתגובות של הסובבים. חשוב שכל מאמצי הגוף והנפש של המטופל יהיו ממוקדים כלפי עצמו בלבד.
* טבע- הכוחות אשר מעניקה לנו אמא אדמה הם אמיתים ומשמעותיים מאוד. טבע אינסופי, נופים עוצרי נשימה ואויר נקי הם יתרון גדול ומשמעותי בתהליך ההתנקות.
* פסילתי ואבזור- עיצוב המקום, חדרי השינה, חדרי הטיפול, המדשאות, הבריכות וכל המקום מעוצב ומאובזר ברמה של מלון 5 כוכבים מפנק ויוקרתי, כך שיתאפשר למטופל להתמקד בתהליך בצורה הנעימה ביותר.
* צוות- הצוות בהולינה הוא צוות מגובש ומסור למקום ולמטופלים אשר המגיעים, ובעזרת עבודה קבוצתית, מקצועית ומחייבת מאפשרים לטיפולים להיות פרודוקטיביים ואפקטיביים בצורה המרבית ביותר.
*רוחניות- קופנגן ידועה כמקום רוחני הוליסטי בעלת מרכזי יוגה ומדיטציה מהטובים בעולם, עם מקדשים ייחודיים ומשרה אוירה של שלווה, רוחניות וצמיחה מחדש.

לנו בהולינה יש את כל הסיבות למה, "כן!"
עכשיו רק הגיע תורך לבחור, לחזור לעצמך…

צור קשר

מלא את הפרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם!