דיטוקס - הולינה

דיטוקס

החודש הראשון
הוא העמוק ביותר

בהולינה אנו מבינים שהחודש הראשון הוא המאתגר ביותר.

ניקוי רעלים הוא הצעד המעמיק הראשון לפני הכניסה לתהליך בר-קיימא לטווח הארוך. שימוש לרעה בחומרים מסוימים או מעטים גורם לגוף התלות הפיזית השולטת במערכת העצבים המרכזית ומשמידה את תפקודי הליבה של המוח.

תלות גופנית הנגרמת כתוצאה משימוש בתרופות, תרופות הרגעה ותרופות כמו הרואין ואוקסיקונטין, בנזודיאזפינים ואחרים.
גופך זקוק לזמן לגמילה מהשפעות סמים ושאריות במערכת הדם. תהליך כזה לוקח זמן.

עם זאת, ניקוי רעלים מהתרופות אינו טיפול מלא.
זו הסיבה שיצרנו את הסביבה המפוארת, הרכה והמרגיעה: ממצעים נעימים למיטה מפנקת, מטלוויזיה חכמה ובריכת שחייה פרטית לצוות המומחים הקשוב הגדול וצוות שירות החדרים.

כל אלה מאפשרים למטופל להתמקד במטרה העיקרית: אתה.
אנו מאמינים כי החיבור הפנימי בתהליך ההוליסטי הוא זה שמבטיח מפתח להצלחה בת-קיימא לטווח הארוך ויצירת חיים חדשים המבוססים על ערכים עמוקים היטב.

בוא לנשום איתנו.

ניקוי רעלים הוא מושג המשמש לתיאור תהליך פנימי. בתהליך זה החומרים ההרסניים עוזבים את הגוף בהדרגה ומאפשרים לגוף לעבור תהליך התחדשות של כלי דם, פעילות מחזורית ומערכות גוף שונות.

תהליך זה בו החומרים הממכרים מתפנים מהגוף אינו קל כלל לעבור. למעשה, לפעמים נראה כי הגמילה מהגמילה היא החלק הקשה ביותר.
לאורך כל תקופת החדרת החומרים הרעילים לגוף, המערכות השונות אילצו את עצמן לתפקד למרות פגיעה באיזון הטבעי
 עד שבסופו של דבר מפתחות תלות בקיומה של התרופה בדם. בתהליך הגמילה, מערכות הגוף של המכור מפתחות "תסמיני גמילה" – תסמיני גמילה אלה נובעים מהניסיון של הגוף להחזיר את עצמו לאיזון. השיקום יכול להיות אפילו מסוכן: במקרים הגרועים ביותר, שיקום יכול לגרום להתקפים או לשבץ מוחי. מסיבות אלה,
חשוב ביותר להישאר תחת הדרכתם של בעלי ניסיון.

היתרונות של הגמילה בהולינה:

 • צוות התמיכה מסביב לשעון
 • ניסיון וניסיון רב שנים בתהליכי גמילה מחומרים שונים
 • מערכת טיפול תומכת הכוללת תמיכה רפואית, פיזיותרפיה, יוגה ומדיטציה, תזונה נכונה, ספורט ועוד אמצעים משמעותיים
 • מענה מקצועי באופן מיידי לכל צורך
 • במקרה של סכנה, עזרה רפואית זמינה מיידית
 • הכנה שגרתית לחיים
 • טיפול בהתאמה אישית
 • בניית מסלול טיפולי להתפתחות מיטבית ויצירת יסודות בריאים
 • סיכוי גבוה להישנות
 • סכנת חיים מפחיתה את סיכויי ההצלחה
 • אין תגובה רפואית זמינה.

תהליך הגמילה נועד להסיר רעלים ממערכת כלי הדם ויש לו השפעות נלוות. הטיפול התרופתי, תוכנית הניקיון והסיוע הרפואי של המטופל תלויים בשיקום הסמים הספציפי.

מרבית שיקומי הגמילה נמשכים מספר ימים למספר שבועות לצורך פינוי רעלים מוחלט. כאן אתה נעזר על ידי אנשי מקצוע, מערכת תומכת ואמפטית, ארוחות מזינות ותזונה שגרתית. תסמיני הגמילה פוחתים כאשר משתמשים בתרופות אלטרנטיביות במידת הצורך. במקרים רבים תהליך השיקום יחייב התערבות של תחליפים כמו מתדון.

קורס הגמילה מהולינה מתאים לאנשי עסקים, אנשי מקצוע, בני נוער, מבוגרים עם התחייבויות רבות שאינם יכולים להתחייב לטיפול ממושך, צעירים ומבוגרים ואחרים.

כדי לאפשר את תהליך השיקום הטוב ביותר, אנו משלבים תזונה מאוזנת ובריאה תוך יצירת שגרה המאפשרת לך להתמקד פנימה תוך ניתוק מהמקורות המזיקים. Detox משלב טיפולים הכוללים עיסוי, סאונה ודיקור – ניקוי הגוף מתרופה שיורית. במקביל לשחרור החומרים הרעילים מהגוף אנו דואגים להזנת הנפש והרוח בכלים שיטעו אותם ויעוררו את הרעננות הטבעית של האדם, את הסקרנות והשמחה שנמצאת מתחת למסכות.

ניקוי רעלים מאלכוהול אינו אינטנסיבי כמו תהליך הניקוי של סמים ממכרים כמו הרואין, קוקאין ותרופות מרשם. עם זאת, תהליך הגמילה מאלכוהול דורש תשומת לב מירבית, הקשבה והרבה תמיכה. יחד עם זאת, חובה להיות נוכח בנוכחות פסיכיאטר שיכול להגיב למצב חירום.

מרבית תהליכי גמילת האלכוהול אורכים ארבעה ימים עד שבועיים בהם הרעלים יוצאים מהגוף וכלי הדם ברמה הראשונית. חלק מתסמיני הגמילה כוללים בחילה, טלטול ורעידות, זיעה עזה וחרדה בלתי נשלטת.

במקרים מסוימים, ועל פי החלטת רופא, משתמשים בתרופות מסוימות כדי להקל על תהליך השיקום. כמו כן, מומחה יכול לרשום נוגדי פרכוסים. יחד עם זאת, הצוות הרפואי והטיפולי עומד לרשות המטופלים בכל עת ובכל זמן שצריך כי ברגעים הכי קשים אנחנו כאן בשבילכם

הפרעות אכילה מהוות התמכרות שונה מהתמכרות לחומרים או לאלכוהול מכיוון שהן בעיקר מבוססות על התנהגות אנושית פעילה. עם זאת, אכילת יתר מספקת את אותה השפעה שהתרופות והאלכוהול מספקים במוח.

כאן בהולינה תקבלו את כל התנאים הנדרשים להתנתקות מההרגלים ההרסניים ולשמור על ניקיון האכילה הכפייתית ו / או האכילה הכפייתית. תפגשו אנשים כמוכם, איתם תוכלו לחלוק את הסודות, המחשבות, הפחדים והתקוות שלכם.

החודש הראשון כולל צריכת, פגישה עם תזונאית, הגדרת תוכנית ספורט, טיפולים פרטניים וקבוצתיים בהתאם לצרכים האישיים שלך ועוד.

אנחנו כאן בשבילך. אנו מכירים את הפחדים ומכאן שלא סוחטים את הפינות הכואבות. צעד אחר צעד, נצא מהמקום האפל למקומות בטוחים ומגנים בכדי לאפשר לכם לגלות את עצמכם מחדש.

Contact Us

Speak to Our ream Now or Send Us a Message